На тренувальній трасі тернопільських біатлоністів невідомі влаштували раллі на джипах

За словами керівництва, глибокі сліди на ній залишили 4  позашляховики ввечері у неділю, 2 лютого. Хто це зробив і навіщо — з’ясовуватиме міліція.

Субота, 1 лютого. На лижній трасі біатлонної бази “Колос” у Підгородньому тренуються спортсмени. Ось так та сама траса виглядає тепер: замість гладкої поверхні — глибокі сліди від коліс автомобіля. Це результати авторалі, яке на трасі для біатлоністів у неділю ввечері влаштували невідомі водії позашляховиків, розповідає директор.

— 4 машини, приблизно, це сторож побачив ввечері, марки “Джип”, дорогі машини, проїхалися по трасі, яка має 2,5 км і після цього з траси не залишилося практично нічого, — розповів Анатолій Яцина, директор Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону.

Автомобільних номерів сторож бази розгледіти не встиг. Нічого подібного досі тут не було, каже керівництво.

— Те, що сталося, це кричущий факт. Я навіть не знаю як пояснити і з якими подіями пов’язати, бо ми, спортсмени, далекі від політики люди, і нас не цікавлять події, які стались. Я навіть не хочу акцентувати на чомусь. Ми вже звернулися в міліцію, — говорить Анатолій Яцина.

Поки  міліція шукатиме невідомих, спортсмени власними силами відбудовуватимуть трасу. Через тиждень, кажуть, чемпіонат України. Та й на самій базі відбуваються змагання.