На засіданні бюджетної комісії облради не мали про що говорити


Недовго тривало засідання бюджетної комісії Тернопільської обласної ради у четвер, 30 січня. На ній повинні були розглянути питання неподання фінансовим департаментом облджержадміністрації проекту бюджету області на 2014 рік. Проте, як каже голова обласної ради Василь Хомінець, уже за годину по початку засідання комісії документ таки з’явився. Відтак, виникла патова ситуація – на засіданні не було про що говорити.

Степан Скибиляк – начальник Департаменту фінансів Тернопільської ОДА: “Адміністрація чи департамент не призначає засідання бюджетної комівсії, оскільки надійшов офіційний лист за підписом голови обласної ради до обласної державної адміністрації, що сьогодні буде комісія з питань бюджету. І сьогодні поданий бюджет. Якщо так ставлять питання депутати, то можливо перенести засідання бюджетної комісії, щоб депутати вивчили цей документ. І тоді його чи обговорювати, чи опрацьовувати. Як сказав Василь Петрович, сьогодні може бути презентація обласного бюджету. Якщо є така необхідність – я це зроблю”.

Володимир Болєщук – член бюджетної комісії Тернопільської обласної ради: “Ну як вам можна задати якість питання? По чому зорієнтуватися? Як бюджет можна слухати? Хто економіст – той розуміє. Треба ж бачити якісь цифри, щоб щось порівняти, щось проаналізувати. Степане Івановичу, чи можете ви сказати, що ви подали невчасно, не за два тижні, тому що вам щось заважало, – і чому зараз. Бюджетна комісія призначена вчасно”.

Засідання бюджетної коміїі обласної ради, на якій повинні розглянути головний фінансовий документ року, перенесли на інший день.

Антон Марчевський, “Тернопільське Інформаційне Бюро”

Недовго тривало засідання бюджетної комісії Тернопільської обласної