Надія Хоптян: вони добрались до сейфу і викрали печатку

Вчора, 8 січня, журналісти Тернопільського Інформаційного Бюро, були в Гусятині, де відбувався судовий процес щодо відсторонення Надії Хоптян з посади голови районної ради.

IMG_0724

Надіє Андріївно, яка ситуація зараз у Гусятинській районній раді?

Почну з того, що так званий новообраний голова і заступник працюють, оскільки вони забрали печатку . Спершу  ця печатка знаходилася у опечатаному сейфі.

Окрім цього, що Бойчук Василь Михайлович був обраний на сесії, яка є незаконною. Ми з ним домовилися, що печатка у сейфі буде знаходитися до певного часу, поки ідуть судові процеси.

До сейфу вони добралися, коли я була відсутня. Вони наполягають, що десь знайшли запасний ключ, у чому я сумніваюся. Адже це була металева шафа (навіть не сейф) і до неї ніколи не було запасного ключа. Таким чином печатка у них, вони приймають рішення у тому числі і фінансові та роблять усе, що їм потрібно.

Ми зверталися у прокуратуру. Від них є постанова, і рекомендації, що тільки у судовому порядку можна вияснити цей прецедент чи рішення прийняте є законним чи незаконним.

9YYeNtfTcxM

Коли очікуєте рішення суду?

Надіюся, що це буде 10 січня. Адже судове засідання перенесли на 10 січня. Адже основні процесуальні дії, які потребують часу,  ми вже пройшли. І якщо не буде інших клопотань зі сторони відповідачів, то це питання може завершитися у п’ятницю.

19zoRo8HTjE GdRP35kPNgs

Тернопільське Інформаційне Бюро