Нагороджено перших стипендіатів Теребовлянської громади

Що буде, якщо корінь знань помножити на працю у сьомій степені (сім днів на тиждень!), а спільним знаменником є Теребовлянська ОТГ? Результатом обов’язково стане Твій особистий успіх! І допоможе у цьому – громада, яка підтримує розумну, активну та працьовиту молодь вже сьогодні. Адже цьогоріч у нас засновано спеціальну програму виплат, відповідно до якої учні шкіл мають змогу за високі результати у навчанні та інші вагомі досягнення отримати картку стипендіата.

У четвер, 28 лютого, в залі засідань міської ратуші відбулось урочисте нагородження перших 11-ти стипендіатів Теребовлянської ОТГ. Персональні картки із сертифікатами стипендіата, а також – сувеніри та подарунки вручали міський голова Сергій Поперечний, начальник відділу освіти Світлана Климко, керівник теребовлянського відділення «Приватбанку» Людмила Ящук. Зокрема, згідно рішення Теребовлянської міської ради, за результатами попереднього конкурсного відбору у школах нашої громади, стипендію призначили:

– Олійник Соломії Богданівні – учениці 10 класу Острівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
– Ваврик Христині Михайлівні – учениці 11 класу опорного навчального закладу Ласковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
– Безверхньому Івану Антоновичу – учню 8 класу філії опорного навчального закладу Ласковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
– Петрикевич Андріані Володимирівні – учениці Теребовлянської загальноосвітньої школи №2;
– Климчук Анастасії Богданівні – учениці Теребовлянської загальноосвітньої школи №2;
– Пельо Ользі Петрівні – учениці 11 класу опорного навчального закладу Лошнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
– Меньку Андрію Павловичу – учню 11 класу опорного навчального закладу Лошнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
– Лакомій Ілоні Степанівні – учениці 8 класу Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею;
– Лазорчику Денису Ігоровичу – учню І ліцейного класу Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею;
– Гнатишину Юрію Олеговичу – учню 9 класу опорного закладу Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;
– Людвіковській Анастасії Тарасівні – учениці 9 класу опорного закладу Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

Відповідно до стипендіальної програми за результатами першого навчального півріччя, учні отримуватимуть протягом другого півріччя 500 гривень щомісячно на особисту картку Приватбанку.

Як зазначає ініціатор даної програми, заступник міського голови Людмила Колісник: «Оскільки вагомими досягненнями у навчанні, перемогами на обласних та всеукраїнських олімпіадах, тощо можуть похвалитися здебільшого великі заклади освіти, то й стипендіатів отримали наразі шість шкіл Теребовлянської громади. Вони самі визначилися з іменами найкращих, які сьогодні отримали хороший стимул для подальшого розвитку. Вітаємо перших переможців! Бажаємо їм і надалі тримати марку, а іншим учням – скласти хорошу конкуренцію та досягти свого особистого успіху».