Намісник Азарова – Сергій Арбузов визначив завдання Уряду

Актуальними завданнями для уряду сьогодні є забезпечення своєчасних виплат заробітних плат і безперебійна робота всіх систем життєзабезпечення країни. Про це заявив в. о. Першого віце-прем’єр-міністра України Сергій Арбузов на засіданні Кабміну.

Сергій Арбузов зазначив, що в цілому по країні за 20 днів січня 2014 року заборгованість по заробітній платі зменшилася на 23 млн. грн. або майже на 3%. У той же час, за його словами, в окремих регіонах заборгованість зросла: «зокрема, у Києві – на 13,5 млн. грн., Волинській області – на 1,1 млн. грн., в Івано-Франківській та Вінницькій областях – на 0,3 і 0,5 млн. відповідно».

Він підкреслив, що місцеві органи виконавчої влади повинні проаналізувати причини зростання заборгованості та забезпечити її кардинальне зменшення, а про вжиті заходи відзвітувати перед Кабінетом Міністрів.

Сергій Арбузов також звернув увагу на необхідність чіткої роботи системи життєзабезпечення країни, особливо в зимовий час.

«Враховуючи прогноз погоди, в пріоритетні питання виходять: забезпечення безперебійної діяльності житлово-комунального господарства, своєчасне розчищення доріг, здійснення оперативного ремонту електромереж, пошкоджених в результаті снігопадів і сильного вітру», – зазначив він.

У зв’язку з цим, Сергій Арбузов доручив профільним міністрам організувати роботу відповідно до зазначених завдань. «Необхідною передумовою для цього є розблокування адміністративних будівель, щоб органи влади в регіонах могли належним чином виконувати свої функції», – додав він.