Найбільше аварій у Тернополі поблизу аеропорту

В 2013 році на Тернопільщині відбулось 1702 аварії. В порівнянні з 2012-м кількість ДТП дещо зросла та все ж смертність знизилась з 86 до 64 випадків. Дорогу на Стрий, а також на Хмельницький, особливо поблизу тернопільського аеропорту, працівники державтоінспекції області відзначили як найбільш аварійні. Тоді як в місті ДТП часто трапляються на перехрестях вулиць Протасевича – Гайова, Замкова – Руська, Бандери – Коновальця – Слівенька. Також є аварійні місця на проспекті Злуки та на вулицях Тарнавського і Будного, кажуть в управлінні ДАІ у Тернопільській області.

IMG_0486

Найчастіше дорожні аварії трапляються з вини водіїв, котрі не пропускають одне одного, перевищують швидкість та неправильно обганяють. Нерідко й без автомобіля люди спричиняють ДТП, адже переходять дорогу де завгодно та тільки не на переході, кажуть в управлінні ДАІ у Тернопільській області.

Начальник сектору профілактики управління ДАІ в області Василь Барановський зазначив зниження аварійності в січні 2014 року. «Можливо водії стали сумліннішими і почали більше задумуватися над тим, до чого може призвести будь-яке порушення правил дорожнього руху. Все ж таки і погодні умови сприяли зменшенню аварій, транспорту на дорогах було мало, багато автомобілів не заводилося», розповів фахівець.

Окрім цього, Василь Барановський порадив водіям утримуватися від поїздок при складних погодних умовах. А якщо вже користатися автомобілем, то максимально знижувати швидкість, доїжджаючи до пішохідних переходів