Найкращі країни для проживання пенсіонерів

Найкращим місцем для того, аби зустріти пенсію і насолоджуватися життям є Панама. Ця південноамериканська країна посіла перше місце в рейтингу кращих країн для пенсіонерів, який щорічно складає журнал International Living на підставі даних від своїх кореспондентів.

Першість Панамі віддали, перш за все, через те, що стати резидентом країни досить просто. Для цього достатньо лише відкрити рахунок у місцевому банку на суму 5 тисяч доларів, а також виконати одну з трьох умов: стати власником нерухомості, відкрити власний бізнес або влаштуватися на роботу.

Крім того, у цій латиноамериканській країні «прекрасна погода, винятковий курс місцевої валюти до долара, міцна економіка і стабільний уряд». Однак новоявлені резиденти після переїзду можуть зіткнутися з деякими труднощами, які здатні затьмарити перебування у країні. До них належить нерозвинута інфраструктура та погані дороги.

Друге місце у списку найбільш придатних для пенсіонерів країн дісталося Еквадору, третє посіла Малайзія, четверте – Коста-Ріка. П’яте, на думку американських кореспондентів, належить Іспанії.

У другу п’ятірку увійшли Колумбія, Мексика, Мальта, Уругвай і Таїланд.