Нетверезі іноземці не могли згадати як їх лупцювали – МВС

лютого близько 2 години ночі до міліції надійшло повідомлення про хуліганські дії на вулиці Басейній. Правоохоронці,які виїхали на місце, встановили, що двоє молодиків не можуть впоратися з автоматичними дверима у приміщення, де розташований банкомат. Один із них таки потрапив всередину, але не міг зрозуміти, як вибратися звідти.

Перехожий, який це побачив, і викликав міліцію. Він повідомив, що п’яні молодики намагаються розтрощити вхід до банкомату.

Приятелів доставили до міліції, де з’ясувалося, що вони громадяни Російської Федерації 84 та 86 року народження. Один із хлопцівпредставився журналістом, але підтверджуючих документів не надав.

Від будь-яких пояснень та медичного огляду молодики, від яких тхнуло алкоголем, відмовилися та після встановлення осіб, буливідпущені.

Вранці того ж дня до Печерського райуправління столичної міліції надійшло повідомлення з лікарні, куди звернулися ті ж самі хлопціза медичною допомогою.

При виїзді до лікарняного закладу слідчо-оперативної групи та опитуванні працівниками міліції 27-річного потерпілого з його сліввстановлено, що він отримав тілесні ушкодження від невідомих осіб на вул Басейній. Але надати ніякої додаткової інформації таприкмет нападників не зміг, як і не зміг згадати, що робив у приміщенні банку декілька годин тому. Окрім цього у своєму поясненнічоловік зазначив, що не памятає, щоб його затримували працівники міліції і, що у нього нічого з особистих речей не зникло.Натомість інший 29-річний громадянин РФ від будь-яких пояснень знову відмовився та з офіційною заявою до міліції не звертався.

Наразі слідчим відділом Печерського РУ ГУМВС України в місті Києві відомості за фактом хуліганських дій на вул. Басейній, 5 внесенідо ЄРДР. Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України. Досудове розслідуваннятриває.