Невідомі погрожують тепер нардепам

«УДАР» звернувся до генпрокурора Пшонки з вимогою розслідування погроз на адресу народного депутата Андрія Путілова та загрози життю і здоров’ю йому та його родині.

«Невідомі особи здійснюють численні провокації, спрямовані на дискредитацію народного депутата Андрія Путілова. Так, з 25 січня 2014 року, щоденно у місті Херсоні здійснюються провокації та лунають погрози на адресу  Путілова і членів його сім’ї», – зазначають в «УДАРі».

В «УДАРі» повідомляють, що невідомі особи «обстріляли» фарбою та обмалювали фашистською свастикою з погрозами паркан будинку родини Путілова. Також зловмисники обмалювали  свастикою з погрозами паркан Механічного заводу та готелю «Дніпро», до якого мають відношення члени родини Путілова.

«Невідомі особи також телефонували у Херсонську Синагогу з погрозами начебто від імені народного депутата Путілова та попереджали головного Равина про погроми силами якихось агресивних бойовиків з Івано-Франківська, загони яких начебто переховуються на Механічному заводі», – йдеться у зверненні до генпрокурора.

В «УДАРі» також зазначають, що у Херсоні поширювалися листівки,  в яких йдеться про бойовиків, які начебто переховуються на Механічному заводі, а народний депутат України Путілов та його родина оголошені фашистами.

«Крім того був  обмальований фашистською свастикою готель «Бригантина», в якому розташована громадська приймальня народного депутата Андрія Путілова», – відзначають у зверненні.

В партії «УДАР» наголошують, що такі провокативні та незаконні дії по відношенню до родини Путілова свідчать про існування прямої загрози життю та здоров’ю народного депутата і членів його сім’ї.

Народні депутати від «УДАРу» вимагають від генпрокурора забезпечити проведення повної, всебічної і об’єктивної перевірки відомостей і обставин, викладених у даному зверненні та вважати це звернення повідомленням про злочин.

«УДАР» вимагає від генпрокуратури в межах повноважень вжити всіх необхідних заходів для забезпечення особистої безпеки народного депутата Андрія Путілова та членів його родини, зокрема особистої охорони, охорони житла і майна», – йдеться у зверненні до генпрокурора.