Ні влада, ні опозиція не поїхала на економічний форум у Давосі

Перший віце-прем’єр Сергій Арбузов скасував свою участь у дискусії в рамках економічного форуму у Давосі, не приїхали також і лідери української опозиції.

Як повідомляється, участь Арбузова у панельній дискусії скасували за ініціативи української сторони, хоч до останнього вона планувалась і навіть занесена у програму Форуму. Не приїдуть до Давоса і лідери опозиції Віталій Кличко та Арсеній Яценюк.

Українська діаспора та активісти планують пікетувати приліт поважних гостей з різних країн на форум.Учасники пікету хочуть донести до них інформацію про події в Україні, нові жорсткі закони та закликати до реакції щодо української влади.

На Форумі буде розглядатись масштабне економічно-аналітичне дослідження щодо ймовірних сценаріїв розвитку фінансової ситуації в Україні. Презентувати це дослідження будуть за участі Петра Порошенка.

Як відомо, раніше було повідомлено, що президент Віктор Янукович не буде брати участі у Давоському форумі. Умовою присутності політиків на дискусіях у Давосі є повна відвертість та можливість поставити найжорсткіші запитання.