Нинішня ситуація є закономірним результатом байдужості українців, – Тетяна Монтян

Нинішня ситуація в Україні є закономірним результатом байдужості українців до власних майнових прав та наслідком їх голосування на виборах.

Таку думку висловила адвокат Тетяна Монтян на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За словами пані Монтян, на Майдан вийшли люди, які двадцять три роки поспіль не звертали уваги на порушення їхніх базових прав, ніколи не цікавились, кому і за що вони платять нібито «за комунальні послуги», та куди витрачаються мільярди гривень зібраних з них податків, спокійно сприймали відчуження у «комунальну власність» десятків тисяч підвалів та горищ, надаючи при цьому на виборах владно-розпорядчі повноваження популістам та «дерибанщикам».

«І вони раптом прокинулися та йдуть натовпом без мети та плану дій на Майдан, аби поскаржитись одне одному, як їм не подобається все те, що вони самі накоїли зі своєю власною країною», – зазначила Тетяна Монтян.

Юрист наголосила, що реальних змін у країні можна досягнути лише за допомогою створення нових інституцій та зміни правил гри, які б виключали громадянську війну як спосіб поділу ресурсу.

Нагадаємо, Тетяна Монтян запрошена до участі у прямому ефірі соціального ток-Нешоу «Київський форум» з Реною Назаровою на телеканалі ZIK 28 січня о 19.30.