Нова амбулаторія розрахована на лікування шести тисяч тернополян

Оновлену амбулаторію загальної практики сімейної медицини презентували у Тернополі на вулиці Куліша 6 лютого. Вона розрахована на обслуговування близько шести тисяч населення. Медичний заклад відповідає всім сучасним вимогам та стандартам, тут можна зробити аналізи і обстеження, передбачені Міністерством охорони здоров’я України.

Як зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал, відтепер пацієнти, які живуть неподалік амбулаторії, можуть швидше і зручніше отримати потрібну консультацію чи лікування.

«Ми визначили пріоритети у галузі медицини. В першу чергу всі медичні послуги повинні бути максимально наближені до людей. Саме створення таких амбулаторій, які розташовані в густонаселених спальних мікрорайонах дозволяють це зробити. Сьогодні ми презентували одну з таких амбулаторій. Незважаючи на те, що держава не виділяє коштів на придбання обладнання, тут за кошти з міського бюджету закуплено і встановлено нове сучасне обладнання. Також в амбулаторії є сумки сімейного лікаря, тому медики можуть надавати повноцінну допомогу і під час виклику до дому», – підсумував очільник міста.

медицина-амбулаторія4

За словами куратора галузі медицини, заступника міського голови Леоніда Бицюри, відкриття амбулаторій входить у загальноміську програму «Здоров’я тернополян» на 2013-2015 роки. Такі заклади вже працюють у різних мікрорайонах міста, тому тернополяни вже мали можливість скористатися їх послугами. Цього року заплановано відкриття ще трьох закладів такого типу.

медицина-амбулаторія1

Також за кошти з міського бюджету придбали нові санітарні автомобілі для трьох філій Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги»