Нова амбулаторія розрахована на лікування шести тисяч тернополян

Оновлену амбулаторію загальної практики сімейної медицини презентували у Тернополі на вулиці Куліша 6 лютого. Вона розрахована на обслуговування близько шести тисяч населення. Медичний заклад відповідає всім сучасним вимогам та стандартам, тут можна зробити аналізи і обстеження, передбачені Міністерством охорони здоров’я України.

Як зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал, відтепер пацієнти, які живуть неподалік амбулаторії, можуть швидше і зручніше отримати потрібну консультацію чи лікування.

«Ми визначили пріоритети у галузі медицини. В першу чергу всі медичні послуги повинні бути максимально наближені до людей. Саме створення таких амбулаторій, які розташовані в густонаселених спальних мікрорайонах дозволяють це зробити. Сьогодні ми презентували одну з таких амбулаторій. Незважаючи на те, що держава не виділяє коштів на придбання обладнання, тут за кошти з міського бюджету закуплено і встановлено нове сучасне обладнання. Також в амбулаторії є сумки сімейного лікаря, тому медики можуть надавати повноцінну допомогу і під час виклику до дому», – підсумував очільник міста.

медицина-амбулаторія4

За словами куратора галузі медицини, заступника міського голови Леоніда Бицюри, відкриття амбулаторій входить у загальноміську програму «Здоров’я тернополян» на 2013-2015 роки. Такі заклади вже працюють у різних мікрорайонах міста, тому тернополяни вже мали можливість скористатися їх послугами. Цього року заплановано відкриття ще трьох закладів такого типу.

медицина-амбулаторія1

Також за кошти з міського бюджету придбали нові санітарні автомобілі для трьох філій Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району