Об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадськості – запорука успішного поступу вперед – Валентин Хоптян

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян побував з робочою поїздкою в Гусятинському районі. Він зустрівся з головою райдержадміністрації, заступниками голови, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів та районних служб.

Під час зустрічі керівник області висловив свою позицію та ставлення до подій, які відбуваються в державі. Валентин Хоптян зазначив, що Україна співпрацює з багатьма європейськими державами, поступово збільшується товарообіг.
«Ми будемо все робити, щоб в області будували нові сучасні підприємства, які виготовлятимуть конкурентоспроможну продукцію і яка могла б реалізовуватись на європейських ринках. Якщо ми цього не зробимо, ми не зможемо гідно конкурувати на Заході. Водночас, ми не маємо забувати про захист національних інтересів», – заявляє голова ОДА.

Керівник області закликав посадовців відповідальніше відноситися до виконання посадових обов’язків, проводити роз’яснювальну роботу серед населення, розказувати про те, над чим працює обласна та районна влада, пояснювати значимість реформ, які здійснюються в державі.

“Треба працювати, нарощувати обсяги виробництва, пояснювати людям звідки беруться зарплати, соціальні виплати, пенсії та інші платежі, а завдання керівництва району – боротися з корупцією й надалі здійснювати заходи щодо легалізації заробітної плати, зайнятості населення, створення нових робочих місць, відновлення скотарства, розвитку садівництва. Об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадськості – запорука успішного поступу вперед» – підкреслив голова Тернопільської ОДА.
Окрім цього, під час зустрічі керівник області обговорив Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. За словами Валентина Хоптяна, Президент України хоче почути думку кожного представника місцевого самоврядування, щоб розуміти які зміни у підході до організації роботи влади треба зробити насамперед.