Обрали власницю найкращої фігури

Популярне видання про здоровий спосіб життя і спорт Fitness magazine віддало титул Найкраща фігура-2013 актрисі Пенелопі Крус.

Через всього два з половиною місяці після народження другої дитини, дочки Луни,Пенелопа Крус з’явилася на лондонській прем’єрі фільму Радник з усією знімальноюгрупою, виблискуючи прекрасними формами, повідомляє Espanarusa.

Fitness Magazine, публікуючи своє захоплення іспанської дівою, підкреслив, що Пенелопа обожнює танцювати у вільний час, займається бігом, навіть коли виходитьгуляти з дітьми, а також є пристрасною шанувальницею середземноморської дієти звегетаріанським ухилом.

Худенька іспанська сеньйорита з величезними очима, яка колись складно, з періодичними провалами і фіаско, починала шлях до слави, нині є оскароносною актрисою, щасливою матір’ю і прекрасною жінкою, яка в рейтингу фігур відсунула навіть Сандру Буллок і зовсім юну Дженніфер Лоуренс (2-е і 3-е місця відповідно).

Сама актриса в інтерв’ю виданню India Times зізналася, що дуже любить готувати вдома і завжди «чаклує над плитою», коли їй це дозволяє робочий графік: «Свіжі продукти і рецепти середземноморської кухні – ось ключі відмінного фізичного стану. Я ніколи не перейду на найсуворіші новомодні дієти і не буду «побиватися» в гімнастичних залах тільки для того, щоб скинути зайві кілограми. Здорове харчування – цілком достатня база для будь-якої людини, щоб виглядати добре. Але при цьому треба дуже уважно стежити за тим, що ти їси – за якістю продуктів».

Нагадаємо, на початку червня цього року з’явилася інформація, що в наступному фільмі про агента 007 дівчину Бонда зіграє Пенелопа Крус, але авторитетне видання Us Weekly незабаром з’ясувало, що ці дані не підтвердилися.