Один з трьох чеських тролейбусів вже на маршруті

Перший з трьох чеських тролейбусів “Skoda 15Tr” , які нещодавно були придбані КП «Тернопільелектротранс», з 25 грудня вже перевозить пасажирів.

Як повідомила прес-службі тролейбусного депо начальник служби руху комунального підприємства Наталя Балацька, тролейбус з бортовим номером №159 після 50 км обкатки без пасажирів, з 25 грудня здійснює пробну експлуатацію з пасажирами на лінії.

– Для цього вибрано найпростіший маршрут №2, який проходить поруч з тролейбусним депо. Якщо водієм будуть виявлені несправності, то тролейбус зможе оперативно заїхати в бокси, щоб їх усунути, – зазначила Наталя Балацька.
У такому режимі транспортний засіб їздитиме 20 годин, після чого його переведуть у звичний режим роботи і працюватиме він, як зазначила пані Наталя, на маршруті №10 у «піковому» режимі (в робочі дні).

За словами директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха, ще два чеських тролейбуси  “Skoda 15Tr”

trolik_2 trolik_3 на маршрут вийдуть приблизно на початку лютого. Певний час потрібно, щоб транспортні засоби отримали сертифікат відповідності (видають спеціалісти з Луцька), пройшли розмитнення, технічну підготовку та на них були оформлені відповідні документи.

Зазначимо, що цього року КП «Тернопільелектротранс» поповнилося уже п’ятьма чеськими «гармошками». Також з певними боями підприємство таки отримало взамін трьох тролейбусів Львівського автозаводу три автобуси «ЛАЗ А191», які сьогодні працюють на першому маршруті.