Олімпіаду в Сочі назвали піар-проектом Путіна: вкрадено 13 міліардів

Третину грошей , виділених на організацію зимових Олімпійських ігор у Сочі , була вкрадена.
За інформацією президента Міжнародної федерації лижного спорту і члена МОК Жан -Франко Каспера , в ході підготовки зимової Олімпіади в Сочі було розкрадено не менше 30 % її бюджету – близько 13 млрд євро.
Про це Каспер заявив в інтерв’ю швейцарській телерадіокомпанії SFR , повідомляє “Ехо Москви”.
Саму Олімпіаду Каспер назвав піар -проектом Путіна. З цієї ж точки зору він пропонує розглядати і звільнення Михайла Ходорковського , активістів Greenpeace та учасниць Pussy Riot.
Нагадаємо , зимова Олімпіада пройде в російському місті Сочі з 7 по 23 лютого 2014 року.
Як раніше писав “Главред” , за місяць до початку зимової Олімпіади в Сочі вводяться безпрецедентні заходи безпеки , які діятимуть до кінця Олімпійських ігор.
Зокрема , створена заборонена зона , потрапити в яку без службової або виробничої необхідності буде неможливо. Комі того , будуть створені контрольовані зони , в які можна буде потрапити після поліцейського огляду. Контролювати доступ в Сочі будуть понад 30 тисяч співробітників правоохоронних органів і внутрішніх військ.
Нагадаємо , півроку тому лідер самопроголошеного ” ​​Імарату Кавказ ” Доку Умаров закликав своїх соратників не допустити проведення зимової Олімпіади 2014 року в Соч