Коли в селах буде світло знає Хоптян

З ініціативи голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна розроблена обласна програма розвитку “Будуємо нову Тернопільщину”, основне завдання якої – реформування соціально-економічних галузей краю. Серед головних напрямків програми – встановлення вуличного освітлення в населених пунктах Тернопільщини.hgfghj

З метою реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, на даний час в області освітлено майже тисячу населених пунктів. Про це повідомив керівник області на нараді з головами РДА з питань «Реалізація у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону» – Освітлене Тернопілля.

«Вулиці мають бути освітлені, кожне село області має освітлюватися. Це ми маємо зробити для людей. Програма «Будуємо нову Тернопільщину – освітлене Тернопілля» обов`якково буде реалізована» – заявив очільник області.

Голова ОДА доручив керівникам районів до кінця року максимально змобілізувати сили і завершити виконання програми у тих районах та населених пунктах, де ця робота проведена ще не повністю.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району