Петро Ландяк: “Прикро, що Тернопіль не отримав виходу на водозабори”

Перспективний план є. Приємно, що в Тернопільському районі будуть формуватися більш- менш оптимальні за обсягом громади, з 5-7 сіл. Це не погано. Хоча в окремі об’єднані територіальні громади ( ОТГ) Тернопільського району об’єднали декілька цілком спроможних громад ( сіл), в чому не було доцільності. Але … Що зробиш?

Справжнє самоврядування в Франції забезпечує понад 34000 громад, в Німеччині – більше 14000 громад, в Італії і Іспанії понад 8000 громад в кожній з цих двох країн. В нас , в Україні, буде лише більше 3000 громад, при приблизно такій чисельності жителів, що в останніх двох країнах.

Розумію, що нам багато чого ще треба зрозуміти і переосмислити, щоб не творити потрібних помилок.

Прикро, що Тернопіль не отримав ВИХОДУ (не об’єднав села по яких проходить вода до міста) на водозабори. Так, були помилки міської влади, але немає чого радіти, бо проблеми від цього в майбутньому можуть відчути всі мешканці міста…

Як територіально дальше має розвиватися місто??? Залишились вільними частина Березовиці і Смиківці. І все!!!

Прикро , що в окремих районах запланували об’єднані громади з сіл, які категорично виступають проти одних форматів об’єднання і виступають за інші. Влада мала б чути такі протести людей- однак не почула. Прийдеться виправляти і ці помилки.

ПЕТРО ЛАНДЯК