Петро Ландяк: “Влада піариться на пустоті своїх слів, бреше, лукавить, обманює, зловживає”

УКРАЇНСЬКИЙ ЄРУСАЛИМ І ПАМ’ЯТНИК ЗАРОБІТЧАНАМ!
Позавчора, в неділю, я побував в ЗАРВАНИЦІ. Прекрасна наша святиня, до якої кожної неділі приїжджають тисячі прочан з цілої України.
Недавно тут звели Український Єрусалим- прекрасний архітектурний ансамбль, куди хочеться ще приїжджати. Хто не був- рекомендую якнайшвидше тут побувати.
Також притягнув мою увагу пам’ятник нашим заробітчанам, де зображена молода заплакана жінка з валізою, яка покидає рідний дім, дітей, чоловіка, батьків, свою родину…
Минулого року , по статистичних даних, з України виїхало близько одного мільйона людей, в основному молодих, сильних. Таким чином проходить обезкровлення України.

Що ж заставляє наших людей виїжджати за кордон? Що виштовхує їх з рідного дому???
Що не дає українцям можливості забезпечити , в нас, на Україні свої сім’ї?

НАЙБІЛЬШОЮ БІДОЮ І ПРИЧИНОЮ ЦЬОГО ВВАЖАЮ Є КОРУПЦІЯ, ЯКА БЛОКУЄ ВСІ МОЖЛИВОСТІ ПРОСТОГО УКРАЇНЦЯ. Корупція не дає нормально розвиватись економіці країни, адже вона по руках і ногах в’яже власників бізнесу, не дає можливості зробити першого кроку простому підприємцю.
І до цього зла причетна наша влада всіх рівнів, починаючи з центрального і далі до обласного і нижче, їхньою участю в цих злочинах або звичайною пасивністю.
В цивілізованій Європі влада створює підрозділи , які НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ КОНСУЛЬТУЮТЬ І СУПРОВОДЖУЮТЬ РОБОТУ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ. ТАКИМ ЧИНОМ СТВОРЮЮТЬ РОБОЧІ МІСЦЯ, ТАК РОЗВИВАЮТЬ ВЛАСНУ ЕКОНОМІКУ.

А що у нас??? Влада піариться на пустоті своїх слів, бреше, лукавить, обманює, зловживає.
Поки ми не поборемо все це зло, змушені будемо і далі виїжджати за кордон. Чи може краще скажемо досить..?!!

ПЕТРО ЛАНДЯК