Підозрюваний у побитті Чорновол заявив, що особисто знайомий з генпрокурором Пшонкою (відео)

Андрій Насіковський, один із п’яти підозрюваних у справі про побиття журналістки та громадської активістки Тетяни Чорновол, заявив,  що знайомий з генпрокурором Віктором Пшонкою. Як інформує ГромадськеТВ, про це підозрюваний повідомив під час судового засідання у вівторок, 14 січня.

Пан Насіковський розповів, що ходив до спортивного клубу, який відвідував також Віктор Пшонка. «Про те, що я невинуватий, знає прокуратура до самої гори. Якщо я така погана людина, скажіть, я займався чотири роки в клубі «5 елемент» в одній роздягальні з Віктором Павловичем Пшонкою. І не раз. Медведько (попередній генпрокурор України) зі мною особисто вітався у тій самій роздягальні за руку, до речі», – заявив він.

Андрій Насіковський зазначив, що наразі Віктор Пшонка не відвідує спортивний клуб. «Зараз Віктор Павлович не займається, він на посаді. Але він мене особисто знає», – сказав підозрюваний.

Апеляційний суд Києва залишив під вартою Андрія Насіковського, у квартирі якого після побиття журналістки Тетяни Чорновол заночував інший підозрюваний у причетності до цього злочину, власник автомобіля Porsche Cayenne Сергій Котенко.