Підрозділи ДСНС Тернопільщини отримали пожежно-рятувальну техніку та майно

Сьогодні, 1 лютого, управлінню ДСНС у Тернопільській області передано  пожежно-рятувальну техніку та майно. Вже стало доброю традицією у перші дні лютого передавати нашим рятувальникам найнеобхідніше для їхньої небезпечної, але такої потрібної служби.  Такі події все частіше відбуваються у нашому краї в ході реалізації завдань, спрямованих на розвиток місцевої пожежної охорони та організацію цивільного захисту населення об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

Варто зазначити, що сьогодні в рамках реформування системи  ДСНС Урядом України виділено кошти на придбання 149 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки на суму 740,8 мільйонів гривень. З них – 130 пожежно-рятувальних автомобілів, 4 з яких передано рятувальникам Тернопілля.

У церемонії передачі взяли участь керівники краю: голова облради Віктор Овчарук та ОДА – Степан Барна.

Звертаючись до присутніх, очільник облради зазначив: «Ми розуміємо, що необхідно усіляко сприяти спроможності підрозділів ДСНС, адже ті, хто захищає кожного з нас, мають бути  повністю забезпечені усім необхідним. Бо від цього залежить збереження життя людей, які опинилася в екстремальній ситуації. Отож за кошти, виділені із обласного бюджету на виконання Програми захисту населення і територій Тернопільської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, для підрозділів пожежно-рятувальної служби закуплено рятувальний гідравлічний інструмент, пожежний бойовий одяг, каски, пожежні рукава, тепловізійну камеру та портативні радіостанції на суму майже 700 тис. грн. Бажаю одного – нехай ці речі  використовуватимуться лише для навчань як рятувальників, так і цивільного населення.

Від імені депутатського корпусу та від себе особисто запевнюю вас, що усі ми  переконані у тому, що тернопільські рятувальники підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, стихією, надійно захищають  національні багатства краю та  держави в цілому, оберігають  людські життя. Аварійно-рятувальних загони  пожежної охорони Тернопілля – це приклад  самопожертви під час виконання свого обов’язку, того, що вони –  загартовані, відважні, незламні духом професіонали. Тож нехай отримані нині майно та техніка допомагають вам у вашій нелегкій, небезпечній, але такій необхідній службі! Нехай вас береже Господь!»

Керівники області вручили сертифікати, ключі інші необхідні рятувальникам речі представникам районів та ОТГ, а присутні діти з радістю ознайомились із пожежно-рятувальними автомобілями та обладнанням.