План як міліція буде нищити протестну активність: половину уже виконали (документ)

Народний депутат Леся Оробець опублікувала у соцмережі: “План нищення протестної активності. Отримала від достовірного джерела документ реагування влади на мирні протестні заходи. Якщо аналізувати рівень заходів, то це розробка або СБУ, або РНБОУ. Зважаючи на дати в документі, він створювався ще до Нового року. Не можу 100% гарантувати його достовірність, але такі пункти як видворення представників іноземних держав, інформаційна кампанія по дискредитації протестних акцій, офіційні попередження релігійним організаціям (виділила жовтим) вже втілюються в життя і ми всі цьому свідки. Викладаю не для сіяння паніки, а для розуміння – назад дороги немає. Влада, якщо вірити цьому документу, готувалася до повномасштабної реакції задовго до подій на Грушевського і планомірно працює над її втіленням зараз. Тож мусимо бути міцними як ніколи.

Якщо документ не вантажиться, йдіть за цими лінкомhttps://docs.google.com/document/d/1Pefdvsn95PwwgJdJ41_Aj5OKAnvWpUOK_xvuvmjsaCI/pub

Ще один документ із цієї серії.https://docs.google.com/document/d/1gCmGX7ngw5V8WK-JbgDM9_8NtZG32a0fnkhRfGru284/pub.

У ньому також присутні вже втіленні пункти: демарші посольствам, які підтримали протести, їх пікетування, створення організацій для протидії протестам, тиск на релігійні організації (також виділила жовтим). Думаю, саме в таких документах і є перелік реальних пропозицій влади на “переговорах”.

Для зручності даю на нього посилання і окремим постом вище.”

prav