Поки я керую, Україну не розділять – Янукович

Президент України Віктор Януковичзакликає політиків Сходу і Заходу припинити боротьбу за нашу країну.

“Історична доля України є складною з самого початку , ще з часів Київської держави. Тому, що земля наша лежить на роздоріжжі, на кордоні між Заходом і Сходом. Вплив двох таких різних цивілізацій не може не відбиватися на ментальності різних частин нашої єдиної, повторюю, єдиного народу . Саме через це протягом усієї своєї історії наш народ мав великі труднощі. були колосальні втрати , були трагедії. Але при цьому завжди була воля людей до об’єднання України . Багато блискучих голів лягли за цю ідею”, – йдеться в коментарі глави держави.

“Так розпорядилося провидіння, що саме в радянські часи Україна знову стала соборною, єдиною державою. І вона залишиться неподільною. Це я вам гарантую . Поки я керую Україною – нікому не вдасться її розділити”, – підкреслив Янукович.

“У чому нам можуть допомогти політики та Заходу і Сходу? Вони повинні припинити між собою боротьбу за Україну. Наш народ сам впорається з тими проблемами, які ми зараз переживаємо. Ми, звичайно, вдячні за наміри. Але, будемо відверті, часом за цими добрими намірами варто елементарна боротьба за вплив на Україну. Наша держава незалежна. Народ – зрілий. Ми хочемо і можемо самі вирішувати долю нашої країни”, – переконаний президент.