Покращення в селі Вербівка на Тернопільщині (ФОТО)

Голова Бережанської райдержадміністрації Ю.Пудлик та заступник голови райдержадміністрації В.Соленко з робочим візитом побували в Вербівській сільській раді. Під час зустрічі з сільським головою І.Чернецьким обговорено актуальні питання життєдіяльності територіальної громади.

image002 image004

В рамках візиту голова РДА відвідав об’єкти соціальної сфери села. Зокрема, у місцевому ФАПі обговорили питання стану забезпечення та наявності медикаментів для надання невідкладної медичної допомоги, опалення приміщення. Відповідно до програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», сільська рада виграла тендер, що сприяло заміні вікон та дверей на пластикові, а також проведенню капітального  ремонту в середині приміщення.

В ході візиту керівники району зустрілись з директором ЗОШ І-ІІІст., яка ознайомила з навчально-виховним процесом, матеріально-технічним забезпеченням закладу, організацією гарячого харчування. У школі зроблено ряд ремонтних робіт, частину вікон замінено на енергозберігаючі.

image006 image008

В ході робочої поїздки керівник району побував і в сільському клубі, позитивно відмітив стан приміщення, в якому закуплено нові крісла для глядацького залу, встановлено конвектор.

image010