Польща готова прийняти біженців з України

Польський народ готовий прийняти українських біженців у разі несприятливого розвитку подій у країні. Інформацію повідомляє Еспресо ТВ.

Події, які відбуваються у Києві на сьогодні, привернуло увагу прикордонних представників, політиків. Їхні міркування, щодо допомоги українцям в силі. Вони шукатимуть притулку в Польщі.

Секретар гміни Медика Ришард Адамський, повідомив, що влада місцева розглядає будь-які питання, включаючи хвилю біженців. Він заявляє: «Школи спорожніли, зараз канікули, тому ми без зайвих проблем можемо поселити там людей. Ми повністю готові прийняти наших братів-українців».

Влада Дорогуска, також відстежує події, які відбуваються в Україні. Войцех Сава повідомив: «Ми боїмося, бо не знаємо чого чекати далі. Чиновники підтримують контакт з службами воєводи».

Служба Польщі наполягають, що приймуть біженців із України. Підтримку готові надати українцям і юристи. В Варшаві українським людям надають безкоштовні консультації. Також вони надають допомогу у справах з проживанням в Польщі, дозвіл на роботу.