Портативні кавоварки та інші оригінальні побутові прибори

Побутової техніки практично у кожному домі хоч греблю гати. Телевізори та пральні машини, холодильники, блендери, міксери та кухонні комбайни – все це полегшує наше повсякденне життя, роблячи його більш приємним, зручним та радісним. Попит на побутову техніку завжди був високий, отож не дивно, що виробники, працюючи над власною конкурентоспроможністю, випускають на ринок часом зовсім вже незвичні товари.

Так, зовсім недавно на ринку побутової техніки з’явився пилосос, здатен вибивати пил з м’яких меблів та килимів з довгим ворсом. Пилосос видає потужні вібрації, одразу ж всмоктуючи вибиту пилюку. В результаті ви отримуєте глибинне очищення, щоправда, й коштує таке задоволення чимало. Проте новий пилосос відкриває перед вами нові простори в плані прибирання. Водночас він є чудовим рішенням для алергіків та прибирання в дитячій.

Для деяких видів побутової техніки необхідна установка. А для пральної машини від Daewoo Electronics знадобиться особливий підхід – можете бути впевнені, що фахівці http://kvantis.ru/ чудово справляться з усіма труднощами. Новинка кріпиться на стіну, тому чудово підійде для невеликих за розмірами квартир, де кожен метр площі на вагу золота. Монтувати машину можна тільки на несучу стіну, і вона за один раз здатна попрати не більше трьох кілограмів білизни.

Останнім часом розробники вдалися до вельми оригінальної тенденції – випуску бездротової техніки. В результаті на ринку почали з’являтися безпровідні праски, блендери тощо. Зручність цих приборів полягає у відсутності прив’язки до розетки, що куди більше підвищує комфорт експлуатації.

Досить оригінальним прибором на ринку побутової техніки сьогодні є електробіде. Пристрій виготовлений у вигляді кришки, що кріпиться на унітаз, а подача води регулюється пультом управління. Крім того, пристрій пропонує функцію підігріву сидіння, дезодорування приміщення після кожного використання, а також антибактеріальне покриття, яке дозволяє завжди підтримувати чистоту в туалеті.

А ось наступний прибор, напевне, захоче придбати кожен кавоман. TWIST – це портативна машинка для приготування еспрессо. Принцип роботи кавоварки ґрунтується на використанні балончиків зі стиснутим газом, як у сифонах. В результаті вода, нагріта до 80-90 градусів, подається під тиском, і ваш напій готовий. Одного картриджа вистачає всього на вісім циклів приготування кави, проте у пристрою, за твердженням експертів, велике майбутнє.