Повний перелік переможців конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини 2013»

У номінації “Олімпійська надія Тернопільщини” переможцями стали:

Анастасія Меркушина – майстер спорту України, чемпіонка ХІ зимового юнацького Європейського олімпійського фестивалю з біатлону;
Віктор Петров – майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів з боксу;
Андрій Антонюк – майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з греко-римської боротьби.

У номінації “Найкраща спортивна команда року” перемогу отримала команда “Педуніверситет-Енерго” Гандбольного клубу “Тернопіль” – чемпіон України з гандболу серед жіночих команд вищої ліги.

У номінації “Спортивна сенсація року” перемогли:

Олександр Тугарєв – майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з вітрильного спорту;
Дмитро Підручний – майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Всесвітньої зимової Універсіади з біатлону.

У номінації “Разом з олімпійцями” переможцями стали:

Григорій Никифорець – майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу з фрі-файту;
Микола Герас – майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу з гирьового спорту;
Ігор Пасєка – кандидат в майстри спорту України, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з армспорту.

У номінації “Сильні духом” відзначилися:

Іван Кілик – майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер ХХІІ Дефлімпійських ігор з футболу;
Мирослав Танчик – майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер ХХІІ Дефлімпійських ігор з футболу;
Андрій Андріїшин – майстер спорту України, чемпіон України з лижного спорту.

У номінації “Прагнемо до Олімпізму” перемогу здобув Заліщицький осередок обласного відділення НОК України за організацію олімпійської освіти.

У номінації “Найкращий спортивний організатор” відзначені:

Олег Караванський – начальник об’єднання ПАТ “Тернопільгаз” за організацію спортивно-масової роботи серед працівників об’єднання;
Володимир Лесів – директор Скалатської ДЮСШ Підволочиського району за організацію спортивно-масової роботи до 500-річчя м. Скалат;
Сергій Колесник – голова спортивного клубу “Тернопіль” за розвиток неолімпійських видів спорту на Тернопільщині.

У номінації “Спортивна журналістика” нагороди отримали:

Ярослав Мармаш – спортивний журналіст газети “Свобода”;
Юрій Луговий – спортивний журналіст Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії;
Олена Лайко – головний редактор сайту www.oblsport.te.ua.

У номінації “Меценат року” відзначений Віктор Кузяк – директор ТОВ СУНП,Тер-Бау-Гіпс”.