Про вступ у Митний Союз на переговорах в Москві не говорили

Під час зустрічі у Москві в рамках 6-го засідання міждержавної Українсько-російської комісії переговори щодо вступу України до Митного союзу  не проводилися.

«Переговори  про вступ до Митного союзу не проводилися. Такого не було. У нас дійсно йде співпраця з Митним союзом по декільком напрямкам, ми хочемо з ними торгувати,  але вступ не розглядався», – підкреслив Юрій Бойко.

Він також зазначив, що Україна продовжуватиме співпрацю з Міжнародним валютним фондом щодо отримання кредиту, хоча і не вважає прийнятними низку умов, які виставив МВФ.

«Кредит МВФ нам, безумовно, потрібен, тому що він дається на дуже вигідних, я маю на увазі – суто економічних, умовах. Те, що у МВФ є вимоги підняти тарифи, відпустити гривню у вільне плавання – це якраз неприйнятно для нас сьогодні, тому ми кредит не взяли. Але умови вигідні, ми будемо й надалі співпрацювати з Міжнародним валютним фондом», – підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Коментуючи ситуацію всередині країни Юрій Бойко зазначив, що зараз існує ініціатива Президента України щодо проведення переговорів за круглим столом.

«Розслідування тих подій що стались, випуск активістів, що були затримані, це вже крок влади назустріч у врегулюванні цього політичного конфлікту. Тепер слово за опозицією коли вона відгукнеться і коли розпочнеться  реальний діалог», – зазначив Віце-прем’єр-міністр.