Правда про рейдерське захоплення Гусятинської ради

Гусятинський районний суд затягує розгляд справи щодо встановлення справедливості та легітимності проведення зборів депутатів, на яких знято з посади голови Гусятинської районної ради Надію Хоптян.

Судді Ірина Лисюк, Елла Баран та Людмила Козяр  ще не сталвлять крапку у позові Хоптян Н.А. про визнання незаконними рішення, прийняті на сесії райради 3 грудня 2013 року, зокрема щодо звільнення Надії Хоптян з посади голови Гусятинської районної ради і обрання нового керівництва.  Прибічники пані Хоптян стверджують, що практично усі клопотання зі сторони позивача відхиляють, натомість «підіграють» гусятинським революціонерам-свободівцям, які зробили “переворот на сесії райради, і які продовжують дестабілізувати ситуацію в районі”.

В якості свідків запропонували викликати  73 депутати районної ради, що мали свідчити, що збори депутатів можна вважати як проведенням сесії, де обранці зняли з посади голови райради Надію Хоптян і призначили – Василя Бойчука. Сам  Бойчук в суді доказує , що Хоптян Н.А сесію не закрила і добровільно покинула засідання, а відтак, депутати продовжили роботу і наприймали рішення, які їм необхідні.

На даний момент, судді вірять Бойчуку і роблять вигляд, що Хоптян Н.А. дійсно сесію не закрила. Хоча, з відео, яке є в інтернеті чітко видно і чути, що головуюча сесію закрила. Згодом навіть сам Бойчук визнав, що сесія закрита, але не буде на це звертати увагу. Варто додати, що проведення іншої сесії районної ради в той самий день суперечить ч.3, ч.4 ст.46; п.1 ч.6 ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядуванняв Україні», п.4 розділу 4; п.1 розділу 5 Регламенту районної ради.