Православні свята в лютому 2014 року

Дізнайся, які головні православні свята у лютому 2014 ми відзначатимемо.

tochka.net публікує для тебе православні свята у лютому 2014 року, щоб ти знала точну дату церковного свята цього місяця.

ЧИТАЙ:Дмитро Карпачов про те, Як навчитися пробачати образи?

Православні свята в лютому 2014 року

7 лютого – Ікони Божої Матері “Утамуй моя печалі”, яка вважається чудотворною і цілющою.

10-16 лютого – Суцільна седмиця про митаря і фарисея. Приклад митаря і фарисея показує, що головною умовою для чесноти є смиренність і покаяння, а гордість цьому перешкоджає. Від цього тижня православна церква починає підготовку віруючих до Великого посту.

12 лютого – Собор Вселенських вчителів і святителів Василя Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста. Строгий Василь Великий, красномовний Іоанн Златоуст і глибоко віруючий Григорій Богослов назвали себе рівними та єдиними у Бога і припинили суперечки віруючих.

15 лютого – Православне Стрітення Господнє – головне православне двунадесяте свято місяця, в честь принесення немовляти Ісуса Христа у храм. Це свято символізує собою зустріч людства в особі древнього старця Симеона з Богом, а також зустріч Старого і Нового Завітів

18 лютого – святкування ікони Божої Матері “Стягнення загиблих”, як останнього прихистку і надії людей, що гинуть.

22 лютого – Вселенська батьківська субота м’ясопустна, яка відноситься до днів особливого поминання покійних. Цього дня відбувається загальне, вселенське поминання всіх, хто закінчив земне життя, в тому числі тих, хто раптово помер і залишився без узаконеного поховання.

23 лютого – Ікони Божої Матері “Вогневидна”, яка символізує Новозавітну Церкву, а також кров Ісуса Христа, пролиту за людство.

24 лютого – 2 березня – Масниця, суцільна сирна седмиця без м’яса. Святкування Масляної збереглося ще з язичницьких часів і відзначається в останній тиждень перед початком Великого посту.