Преса знайшла компромат на Олланда

У самих верхах французької влади розгорівся політико- романтичний скандал. Преса звинуватила президента Франсуа Олланда в подружній невірності. Журнал Closer опублікував статтю , в якій детально розповів про відносини політика з актрисою і телеведучою Жюлі Гайе . І проілюстрував свої аргументи красномовними фотографіями. Чи можна подібні матеріали вважати компроматом ?
Таємні зустрічі з коханкою – 41- річною актрисою Жюлі Гайе – проходили в квартирі її друзів , розташованої неподалік від Єлисейського палацу.
Картину відновили по хвилинах. Вона під’їжджала на білому Citroen, залишаючи вдома чоловіка і двох дітей. Через півгодини біля під’їзду з’являвся особистий охоронець Франсуа Олланда , а ще через пару хвилин його самого привозили на скутері і залишали з Гайе наодинці до ранку.
Після бурхливої ​​ночі пара снідала свіжими круасанами , принесеними все тим же особистим охоронцем президента. В останні місяці Олланд став часто збігати з палацу через чорний хід. Сім сторінок скандальних знімків обійшлися журналу Closer майже в 50 тисяч євро.
За два роки знайомства чутки про бурхливий роман Жюлі Гайе з президентом з’являлися не раз. Випадкова жарт в ефірі , кинута колегою актриси , підлила масла у вогонь.
“Він приходив на зйомки , йому дуже подобається наш фільм , – сказав на шоу один з акторів . – Його дружині – набагато менше”.
У пресі заговорили про зради і різкому охолодженні відносин Олланда з цивільною дружиною журналісткою Валері Тріервейлер . Сьогодні стало відомо , що формальна перша леді не супроводжуватиме главу П’ятої республіки під час майбутнього візиту до Ватикану. Довший передвиборчу обіцянку не виносити особисте життя напоказ Олланд – знову в центрі скандалу на перших шпальтах жовтої преси.
Завжди в темному пальто , з надітим шоломом , часто при цьому не застебнутим , і в тих же самих шкіряних черевиках , в яких з’являвся на всіх офіційних зустрічах – будь то з прем’єром або королем Саудівської Аравії. Реагуючи , нехай і в приватному порядку , президент побічно визнав , що на знімках , дійсно , він. Журнал Closer , де раніше публікували оголені фото Кейт Міддлтон , зазначив: бурхливі романи на стороні для глав французької республіки , швидше , норма. Право на такі публікації вони готові відстоювати в суді.