Президент Болгарії відклав візит через порушення людських прав

Президент Болгарії Росен Плевнелієв відклав запланований на травень 2014 року візит до України. Про це повідомила прес-служба Адміністрації Президента Болгаріїї.

“Президент Болгарії Росен Плевнелієв відклав запланований на травень 2014 року візит до України через порушення людських прав і політичну нестабільність у цій країні”, – йдеться у повідомленні.

Прес-служба зазначає, що глава болгарської держави сильно занепокоєний ескалацією напруженості в Україні, яка призвела до смерті людей, і висловлює свої найщиріші співчуття близьким і сім’ям загиблих. Застосування сили, переконаний він, неприйнятне і не може бути вирішенням політичної кризи у країні.

Президент Болгарії закликає українську владу почати діалог з опозицією і громадянським суспільством для виходу із ситуації, що склалася, та нормалізації обстановки в країні.

Республіка Болгарія завжди підтримувала європейський розвиток України. Незважаючи на рішення української влади відкласти підписання Угоди про асоціацію, двері Європейського Союзу залишаються відкритими для демократичної України, наголошується у повідомленні.