Президент гарантував зростання соціальних виплат, що тепер підтверджено економічно – експерт

Президент гарантував зростання соціальних виплат, що тепер підтверджено економічно – експертзавантаження

Наступного року в Україні продовжиться зростання заробітних плат, пенсій та соціальних виплат. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

«Ми не припиняємо шлях, який ми почали у 2010 році, по підвищенню заробітних плат, пенсій, соціальних виплат по всіх напрямках», – сказав Глава держави. Віктор Янукович назвав неприпустимою затримку виплати заробітної плати.
Тернопільський експерт Андрій Грунько вважає, що обіцянка Президента буде виконана: «Кредит отриманий Україною від РФ, після перемовин двох президентів дає можливість забезпечення згаданих соцвиплат. Це однозначно позитив, адже зможе підняти рівень задоволення потреб соціально незахищених верств населення а також стане фактором підняття рівня довіри до влади в країні, що важливо перед Президентськими виборами».

«Також Президент гарантував виплату усіх заборгованостей заробітних плат, що прозвучало в коментарях Віктора Януковича. Знаємо, що проблема невиплати зарплат є поширеною проблемою, на жаль, і це позитивний крок перед новим 2013-роком» – додав експерт.