Президент Польщі Коморовьский: З Януковичем немає сенсу говорити

Президент Польщі Броніслав Коморовський вважає, що немає сенсу розмовляти з Президентом України Віктором Януковичем через останні події у Києві

«Як на мене, зараз немає сенсу, бо все, що мало бути сказане, вже було сказаним», – сказав Коморовський в інтерв’ю польському Radio Zet,

Він висловив занепокоєння з приводу подій у Києві, зауваживши, що вони дуже звужують поле маневру для Польщі, Євросоюзу та України.

«Лідери опозиції говорять, що втрачають контроль над Майданом. Майдан сьогодні вже не ототожнюється з опозицією. Видається, що настає явище емансипації Майдану, людей, повних нетерпіння, дуже змучених ситуацією, котрі вимагають від опозиції та влади низки дій. Це не дуже добра ситуація», – сказав він.

За словами президента Польщі, дуже добре видно підготовку владою України силового вирішення політичного конфлікту, а це стало би «трагедією з точки зору західного світу».

Коморовський сказав, що Польща та ЄС повинні усвідомити, що дійшло до серйозної зміни у відносинах України з Росією та України з Євросоюзом і Польщею. За його словами, поляки ще можуть працювати у рамках розвитку двосторонніх відносин.