За 11 місяців 54 тисячі мешканців Тернопільщини скористалися послугами обласної служби зайнятості

Станом на 1 грудня цього року 12428 безробітних перебувало на обліку в обласній службі зайнятості. Впродовж  січня-листопада її послугами скористались майже 54 тисячі мешканців області.

З початку року за сприяння місцевих центрів зайнятості працевлаштовано понад 25 тисяч краян, з них – 296 з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у тому числі 36 молодих осіб – на перше робоче місце.

Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 360 людей.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 4143 особи зі статусом безробітного і 114 громадян, які перебували на обліку в службі зайнятості, але не були зареєстровані як безробітні.

5837 безробітних пройшли професійне навчання та курси підвищення кваліфікації за 309 професіями, спеціальностями та напрямками. Завершили навчання 5474, із них 84,9% вже працевлаштовані.
Для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці особи, старші 45 років, отримали 589 відповідних ваучерів.

Відповідно до чинного законодавства центри зайнятості Тернопілля цьогоріч зареєстрували 8882 трудових договори між підприємцями-фізичними особами та найманими працівниками. Всього в області за трудовими договорами продовжують працювати більше 22 тисяч осіб.

Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян питання створення робочих місць тримає на особистому контролі. Керівник області постійно приділяє увагу реалізації у регіонах завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району