Про безвізовий режим, угоди з РФ та розвиток регіонів

Тернопільський експерт Володимир Ярак висловив свої думки, щодо останній дій Президента та органів влади.

Чітко мусимо відзначити, що влада переламала свої принципи та пішла на діалог з країною. Нехай, поки що, це усім пізнавані люди, так звані опозиціонери, зо вже довгий час при владі, духовенство та невідомі нам активісти, але це перший крок.1387449531

Перше – фінансовий результат дл країни Президент все ж таки досяг – адже людина, котра працювала на виробництві не надто тяжіє до примарних перспектив, які відкриє ЄС для України через невизначений час. Янукович літав до КРемля, підписав договори-угоди, і отримав дві принципові для себе речі: гроші та знижку на газ. ЦЕ однозначно позитив. Про те, чим пожертвував чи які домовленості мали віч-на-віч обидва президенти ми можемо тільки здогадуватись, але ми отримали результат: Україна отримала гроші, газ за зниженими цінами, але без вступу в Митний союз.

Наступне – Президент заявив про продовження євроінтеграційного курсу України. Тобто, він чітко на світовій арені заявляє, що йде в ЄС, тільки що ж цей ЄС дає Президенту зараз? Які переваги для країни? Чітко зрозуміти поки дійсно не вдається. Відзначимо також і надважливу річ – тези Президента про роботу над отриманням безвізового режиму з країнами Європейського союзу вже сьогодні.

Рік розвитку регіонів. Така теза визріває з обіцянок Віктора Януковича українцям. Кошти під проекти вже є, інша частина коштів – приватно-державне партнерство. Чекаємо змін в 2014-році. Чекамо підняття регіонів.

Ну останнє – повертається “Вітіна тисяча” – виплати збережень втрачених вкладниками Ощадбанку СРСР. Кошти однозначно не великі, проте це дуже гарний знак зі сторони влади.