Прокуратура розповіла про побиття Луценка

За фактом побиття бійцями ” Беркута” екс -міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та інших громадян допитано кілька десятків свідків і опитані працівники міліції.
Про це повідомили в столичній прокуратурі , зазначивши , що тепер слідчі очікують , коли стан здоров’я дозволить Луценку спілкуватися зі слідчими , щоб отримати свідчення від нього.
У прокуратурі також заявили , що поки не встановлені безпосередньо співробітники міліції , які били людей , оскільки необхідно отримати свідчення від усіх потерпілих.
Як повідомила дружина Луценка , він знепритомнів. У екс -міністра діагностували струс мозку , закриту черепно -мозкову травму і численні гематоми. Він отримав 8 ударів кийком.
Як відомо, станом на ранок 13 січня Юрій Луценко перебуває знову в реанімації після різкого погіршення стану його здоров’я.
За словами дружини Луценка – Ірини , за її інформацією з дипломатичних кіл , зараз в МЗС проходить закрита зустріч силовиків з дипломатами , головний меседж якої – ” Беркут” не бив Луценка “.
Нагадаємо , Луценко постраждав під час сутичок активістів Автомайцдана з бійцями “Беркута” на проспекті Перемоги. Протестувальники заблокували силовиків після їх участі в сутичці під Києво- Святошинським судом, який виніс вирок у справі “васильківських терористів”