Проводяться дорожні роботи у селах Теребовлянської громади

Місто Теребовля – центр об’єднаної територіальної громади та безперечно – головний наповнювач спільного бюджету ОТГ. Сюди приїжджають туристи, тут навчаються, працюють або відпочивають жителі усіх 25 сіл, приєднаних до міста. В той же час у кожному селі громади  відбуваються зміни для подальшого розвитку: культурні події, ремонтні роботи, благоустрій тощо. Зокрема цьогоріч вдалося виділити кошти та відремонтувати частково місцеві сільські дороги: частину під’їзду до Підгірянського монастиря, а також, окремі ділянки дорожнього покриття – вулиця Малівська (с.Застіноче), вулиця Джерельна (с.Острівець), вулиця Миру у с.Мшанець .

Також громада уклала договір та виділила кошти на ремонт доріг обласного значення, які пролягають між селами ОТГ. Таким чином було здійснено поточний ремонт частини автомобільної дороги с.Семенів – с.Могильниця протяжністю орієнтовно 3 км  та частини дороги у с. Боричівка протяжністю орієнтовно 2 км.

Як зазначає міський голова Сергій Поперечний: «Незважаючи на великі об’єми доріг, які ще потребують ремонтів, ми задоволені тим, що вже вдалося зробити. Адже далеко не кожна громада має таку можливість. Якщо сприятиме погода – плануємо ще кілька дорожніх ремонтів до завершення сезону».