Привітання міського голови Сергія Надала з нагоди Дня народження Великого Кобзаря

Шановні тернополяни, українці, друзі!

Щиро вітаю всіх з днем народження пророка Українського народу – Українського Мойсея, Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

Палке слово Тараса Шевченка,пройняте беззавітною любов’ю до свого народу, і нині залишається життєдайним джерелом, потужним стимулом національного і духовного відродження України.

Тарас Шевченко – це код нації, а в його слові-невпокореному, живому й невмирущому-закодовані генетичні основи нашої духовності.

Тому у ці березневі дні ми вшановуємо не лише великого поета, письменника, художника Тараса Шевченка, який як ніхто інший збагатив світове мистецтво та культуру. Але й віддаємо шану ЛЮДИНІ, яка найбільше ідентифікувала нашу українську націю у світі, на основі української мови, культури та духовності. Згадуємо Пророка України, справжнього творця української державності.

Адже саме Тарас Шевченко заклав модель руху українського народу до побудови справедливої української держави.

В своїй хаті своя й правда,

І сила, і воля.

Нема на світі України,

Немає другого Дніпра…

Згадуючи слова Шевченка українські воїни зупиняють ворога на Донбасі. Повторюючи «Заповіт» Тараса українці змінюють Україну, роблять її вільною та європейською.

У цей день я закликаю всіх українців слідувати завітам Шевченка, берегти українську мову, культуру, релігію та Державу.

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине… От де, люде, наша слава, Слава України!», – ці слова Шевченка мають стати дороговказом для всіх прийдешніх поколінь українців!.

Слава Великому Тарасу!

Слава Україні!

 

Міський голова Тернополя                                    Сергій Надал