Псевдожурналістам почали видавати зброю

За інформацією дніпропетровського журналіста Андрія Богатирьова, у Дніпропетровську видали близько 400 дозволів на травматичну зброю особам під виглядом журналістів. Про це пан Богатирьов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Зброя для … Хотів написати докладно, але не зараз. Колеги, стосується тільки нас. Виявляється, “добровільним помічникам” видано близько 400 (!) дозволів на травматичну зброю. Але під виглядом журналістів. Так, що Сергію Кочетову майже стовідсотково в спину стріляв “колега”. Мені здається, пора щось робити. Реально це плювок в професію», – повідомив він.

Начальник відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС у Дніпропетровській областіОлексій Щербатов у коментарі  зазначив, що ця інформація наразі перевіряється, керівнику області про ці повідомлення у ЗМІ докладено.

Міліція має намір перевірити кількість виданих дозволів за всі роки української незалежності. Результати перевірки, наймовірніше, будуть відомі наступного тижня. За попередньою інформацією МВС, такої кількості дозволів на зброю журналістам не видавалось.

Як відомо, згідно з чинним законодавством журналісти мають право на травматичну зброю. Раніше поширювалася інформація про масову видачу журналістських посвідчень особам, які не є журналістами.