Районні ради Тернопільщини ігнорують події у Києві?

«Тернопільське інформаційне бюро» вирішило запитати у голів районних рад Тернопільщини, які настрої жителів тих чи інших районів у зв’язку з подіями в Україні.

Голова Борщівської районної ради Ярослав Роздольський відповів: «Настрої такі ж самі, як по усій Україні». Також  додав, що працівники разом висловили свою позицію у заяві, яку можна прочитати  на їх сайті:

«…Збурення суспільства, громади нашого краю, безумовно, викликали як процедура прийняття, так і перелік одіозних законів Верховної Ради, прийнятих 16 січня. Вони відкидають Україну на десятиліття назад, повертають нас у тоталітарне минуле, перекреслюють усі демократичні надбання Української держави…»

4

До керівників інших районів додзвонитися було важче. Деякі голови райрад просили зателефонувати пізніше, або казали, що зайняті. Інші на дзвінки не відповідали. Тому ми вирішили переглянути сайти райрад і подивитися, чи висловлювали вони свою позицію привселюдно.

Активна позиція проглядається на сайті Козівської райради. Саме там розміщена інформація про сьогоднішній пікет людьми місцевої РДА, також про народні віче та відміну концертів у зв’язку з днем жалоби.

Кременецька районна рада оприлюднила рішення сесії про звернення до Президента України: ««Вікторе Федоровичу ! Ви маєте чітко  усвідомити:   настав час перезаснування держави  Україна  на якісно нових морально-етичних, політекономічних та інституційних засадах.  Кров вбитих  22.01.2014 року у Києві стукає в наші серця. Вимагаємо негайно припинити військові дії які Беркут та Внутрішні війська ведуть у Києві»

Чортівська районна рада  розмістила інформацію про скасування концерту 22 січня та запросила людей до спільної молитви за долю України на центральному майдані міста.

А от на сімох сайтах Бережанської, Заліщицької, Збаразької, Зборівської, Теребовлянської та Тернопільської райрад жодних новин щодо подій в Україні за останні дні немає!

Сайтів інших райрад ми не знайшли.