Регіоналка звинуватила журналістів у "хамстві" і невмінні поводитися з нардепами

Група журналістів влаштувала в кулуарах Верховної Ради мирну акцію на підтримку більше 40 побитих і поранених журналістів під час висвітлення Майдану по всій Україні.

Акція спрямована на більш одіозних представників Партії регіонів, які ініціювали і голосували за скандальні законопроекти 16 січня.

За словами одного з організаторів акції, журналістки телеканалу СТБ Юлії Янчар, ініціативи була спонтанною, а фотографії роздруковувалися буквально напередодні засідання. Акція полягає в тому, що журналісти під час спілкування з нардепом оточують його, демонструючи фотографії працівників ЗМІ, яких побили працівники міліції.

В епіцентр журналістського гніву вже потрапили Володимир Олійник та Олена Бондаренко (як член парламентського комітету зі свободи слова).

Її, зокрема, подібна акція розлютила.

Вона намагалася апелювати до того, що під час бойових дій завжди страждають журналісти. На репліку, що в центрі Києва бойові дії не ведуться, нардеп звинуватила журналістів у хамстві і порадила навчитися спілкуватися з народними депутатами.

За словами організаторів акції, показати фотографії колег вони мають намір ще й лідеру фракції ПР Олександру Єфремову.

Нагадаємо, лише в період 19-27 січня в Україні постраждали біля 60 журналістів. Чимало з них заявляють, що стали жертвами цілеспрямованих атак (обстрілів) з боку силовиків.