РЕЗОЛЮЦІЯ АНТИМАЙДАНУ

Ми, учасники ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ!», одноголосно висловлюємо свою підтримку політичному курсу Президента України В. ЯНУКОВИЧА, його вольовим і послідовним рішенням, спрямованим на захист національних інтересів, територіальної цілісності країни, суспільної єдності та злагоди.

Володіючи якостями національного лідера, демонструючи мудрість, витримку і самовладання, Глава держави дав гідні відповіді на актуальні геополітичні й економічні виклики та загрози, у непростих переговорних процесах, в умовах активного зовнішнього політичного тиску та неприкритого шантажу досяг своєї головної мети – захистив інтереси України.

Ми вважаємо ВОІСТИНУ ІСТОРИЧНИМИ угоди, досягнуті Президентом України В. ЯНУКОВИЧЕМ 17 грудня 2013 р. – за підсумками роботи шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії. Впевнені у тому, що досягнуті домовленості стануть потужним стимулом для ефективного розвитку національної економіки, якісного оздоровлення бюджетно-фінансової сфери, сприятимуть не тільки збереженню, а й створенню нових робочих місць, успішній реалізації державної соціальної політики, динамічному підвищенню рівня життя громадян України. Висловлюючи думку мільйонів наших співвітчизників в ознаменування цього доленосного для всієї країни дня, вносимо пропозицію про заснування пам’ятної дати: 17 грудня – ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНИ ВІД КАБАЛЬНИХ ГАЗОВИХ КОНТРАКТІВ ТИМОШЕНКО.

Упевнені в тому, що успішне вирішення всіх спірних питань торгово-економічного співробітництва з Російською Федерацією дозволить Україні значно зміцнити свої позиції в переговорному процесі з європейською спільнотою, перейти до повноцінного – обопільного – діалогу, перевести переговори в цивілізований формат двосторонньої дискусії двох повноправних міжнародних партнерів, які поважають один одного.

У цьому зв’язку хотілося б особливо звернути увагу опозиційних, так званих євро інтеграторів, котрі танцюють на майдані: ось саме так, як це робить українська влада – послідовно, з урахуванням національних інтересів, – потрібно інтегруватися в Європу.

Домігшись справедливої ціни на російський газ, максимально завантаживши транзитні потужності своєї газотранспортної системи, Україна стає повноцінним партнером на європейському енергетичному ринку.

Завдяки зусиллям Глави держави Україна з безправного «прохача», який боязко очікує своєї долі на порозі загальноєвропейського дому, ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА ГАРАНТА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ, тепер може ще більш активно й наполегливо відстоювати свої інтереси.

Нас щиро обурює, що в цей відповідальний момент, коли вирішується, яким буде європейське майбутнє України, в країні орудують безвідповідальні сили, які, МОВ ВОРОЖА ДИВЕРСІЙНА ГРУПА, займаються відверто ПІДРИВНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ. Заради досягнення своїх корисливих цілей ПІДРИВАЮТЬ ЗАСАДИ КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ: закликають до саботажу, блокують роботу парламенту, транспортні магістралі, захоплюють адміністративні будівлі, руйнують національну єдність.

Від імені мільйонів співвітчизників висловлюємо свій категоричний протест проти підбурливих дій опозиційних політиків, які цинічно спекулюють на зовнішньополітичних симпатіях громадян України, маніпулюють громадською думкою, готові заради задоволення своїх хворобливих кар’єрних амбіцій розколоти українське суспільство, втягнути Україну в хаос гострого громадянського протистояння.

Наполегливо закликаємо опозиційних лідерів припинити свої антидержавні дії, не займатися провокаціями, не підбурювати своїх прибічників до насильства, вандалізму й агресії.

Панове опозиціонери! Публічно змагаючись за звання «найкрутішого революціонера», не уподібнюйтеся при цьому малим дітям, усвідомте свою відповідальність за майбутнє країни. Україна – не дитяча пісочниця, наслідки таких «змагань» можуть бути трагічно непередбачуваними і незворотними.

Настійно вимагаємо звільнити захоплені адміністративні будівлі, очистити від барикад і сміття центральні вулиці міста. КИЇВ – СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ, А НЕ НАВЧАЛЬНИЙ ПОЛІГОН ДЛЯ ОПОЗИЦІЙНИХ ІГРИЩ У «КОЗАКИ-РОЗБІЙНИКИ».

При цьому радимо лідерам опозиції, перш ніж організовувати публічну кампанію з тотальної дискредитації правоохоронних органів, детально вивчити європейський і американський досвід – уважно ознайомитися, наскільки жорсткими і безкомпромісними можуть бути дії правоохоронців стосовно тих, хто робить спроби блокування об’єктів адміністративної, інженерно-транспортної інфраструктури, переходить грань між демократичними свободами та громадськими заворушеннями, плутає демократію з анархією і вседозволеністю.

Висловлюючи волю наших співгромадян, категорично закликаємо опозиційних політиків зробити свій крок назустріч консенсусу і взаєморозумінню, зі свого боку підтримати ініціативу Президента України В. ЯНУКОВИЧА з організації загальнонаціонального діалогу для політичного врегулювання конфліктної ситуації.

НАПЕРЕДОДНІ СВІТЛИХ СВЯТ НОВОГО РОКУ ТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО ЗАКЛИКАЄМО УСІХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ЄДНАННЯ ТА ЗЛАГОДИ. Вважаємо, що свята, які наближаються, – не найкращий час для опозиційних демаршів та маніфестацій, демонстрації політичної злоби й агресії.

На відміну від опозиції, ми вважаємо, що заради своєї безпеки та здоров’я школярі повинні перебувати в навчальних класах, на новорічних ранках, а не на майданах.

На відміну від опозиції, ми вважаємо, що Головну новорічну ялинку країни повинні прикрашати новорічні гірлянди, а не політичні гасла, часто нецензурного змісту.

На відміну від наших опонентів, ми вважаємо, що біля новорічних ялинок повинен звучати радісний дитячий сміх, а не злобне гарчання політичних екстремістів, життєстверджуючі різдвяні пісні, а не смертельні прокляття опонентам.

Щоб довести свою любов до України, недостатньо підстрибувати на майданах і викрикувати патріотичні гасла, потрібно проявляти себе у професійній діяльності, у навчанні, у роботі, своєю щоденною працею творити нову країну, нову якість життя.

Тільки разом, об’єднавши зусилля, досягнемо нашої спільної мети: збережемо національну єдність, громадянський мир і злагоду – ПОБУДУЄМО ЄВРОПУ В УКРАЇНІ!