Рішення Тернопільської облради від 25 січня не скасовано

За інформацією прокуратури Тернопільської області, розміщеною на її офіційному сайті, Тернопільським окружним адміністративним судом, за клопотанням прокуратури, прийнято ухвалу про забезпечення позовів, шляхом заборони голові облради підписувати та оприлюднювати окремі рішення, які ще не опубліковані. Також зупинено дію оприлюднених рішень «Про утворення загону народної самооборони як органу муніципальної дружини Тернопільської обласної ради», «Про визнання Народної ради України як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу України».
Окрім того, ухвалою суду задоволено клопотання щодо зупинення дії рішення облради «Про недовіру голові Тернопільської ОДА».

 У зв’язку з наведеним Тернопільська обласна рада повідомляє наступне:

Відомостей щодо відкриття Тернопільським окружним адміністративним судом провадження в адміністративній справі, а також ухвали суду про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову до Тернопільської обласної ради не надходило.

Клопотання прокуратури Тернопільської області про забезпечення  адміністративного позову розглянуто судом без повідомлення Тернопільської обласної ради та участі її уповноважених представників.

Отже, рішенняякі прийняті на третьому пленарному засіданні 48 сесії Тернопільської обласної ради 25 січня 2014 року, підписані головою Тернопільської обласної ради та оприлюднені.

Водночас, судовий розгляд адміністративної справи за позовом прокуратури Тернопільської області ще не призначено, а згідно з вимогами закону ухвала суду про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову постановлена на період до ухвалення рішення в адміністративній справі.

Обласна рада – найвищий представницький орган Тернопільщини. Прийняття рішень їй делеговано громадою. ІІІ пленарне засідання 48 сесії було скликане на вимогу краян, усі рішення прийняті 25 січня, зініційовані мешканцями Тернопілля, висловлені на  Майданах краю та у Києві нашими земляками-патріотами. Оскільки  саме народні обранці представляють інтереси своїх громад, є їх  як виразником, так і захисником, обласна рада прийматиме рішення    в інтересах своїх виборців та захищатиме їх у судах усіх рівнів!