Хоптян стверджує, що освітив всю область

З ініціативи голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна розроблена обласна програма розвитку “Будуємо нову Тернопільщину”, основне завдання якої – реформування соціально-економічних галузей краю. Серед головних напрямків програми – встановлення вуличного освітлення в населених пунктах Тернопільщини.загруженное

З метою реалізації  у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, на даний час в області освітлено майже тисячу населених пунктів, а це майже 90%. Повністю освітлено 446 населених пунктів, частково – 467. Для влаштування зовнішнього освітлення в області органами місцевого самоврядування з початку 2011 року закуплено і встановлено майже 18 тисяч світильників. Найкращий стан справ у Борщівському, Бучацькому, Лановецькому, Чортківському районах. Там освітлено стовідсотково усі населені пункти. Питання освітлення Тернопільщини знаходиться під постійним контролем голови облдержадміністрації та департаменту розвитку інфраструктури.

Керівник області неодноразово заявляв про те, що освітлення навіть найвіддаленіших населених пунктів є пріоритетом у роботі обласної влади.

«Вулиці мають бути освітлені, кожне село області має освітлюватися. Це ми маємо зробити для людей. Ми живемо в 21 столітті і не може бути такого, щоб у населених пунктах було темно. Тому програма «Будуємо нову Тернопільщину – освітлене Тернопілля» обов`якково буде реалізована» – заявляє очільник області.

Валентин Хоптян зазначає, що на Тернопільщині реформи ініційовані Президентом України Віктором Януковичем впроваджують активно. На рівні регіону обласною владою розроблена програма основних напрямків, котрі потребують системної модернізації. За словами голови Тернопільської ОДА, влада разом з представниками бізнесу та громадськістю спільно робить все для того, щоб створити сучасні умови для життя, роботи та дозвілля людей.