Роботу тернопільських рятувальників високо оцінили

16 січня в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області під головуванням Директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України генерал-майора служби цивільного захисту Василя Стоєцького відбулися збори з підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту Тернопільщини за 2013 рік.

У їх роботі взяли участь перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації – голова обласної комісії з питань ТЕБ та НС Микола Головач, начальник Управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Василь Майка, начальник Управління ДСНС у Тернопільській області генерал-майор служби цивільного захисту Євген Лукавий, начальники районних відділів та секторів, інші запрошені.

Тернопільської підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  в 2013 році. Окреслив можливі загрози техногенного та природного характеру, які можуть виникати в області у 2014 році, та одним з першочергових завдань у цьому році відзначив необхідність покращення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів відповідно до сучасних вимог.

Він подякував керівництву Державної служби України з надзвичайних ситуацій, обласній владі, органам місцевого самоврядування за плідну співпрацю та безпосередню участь у розбудові та вдосконаленні оперативно-рятувальної служби області. Підкреслив важливість взаємодії з іншими екстреними службами області та її позитивний вплив на своєчасне виявлення загрози або фактів виникнення надзвичайних ситуацій, оперативне реагування з метою своєчасної ліквідації їх небезпечних проявів, збереження життя та здоров’я людей та мінімізації можливих матеріальних втрат. Особливу подяку генерал висловив особовому складу Управління та підпорядкованих підрозділів за високий професіоналізм та сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Підводячи підсумки зборів, Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Стоєцький відзначив оперативність і професійність дій пожежно-рятувальних підрозділів, високо оцінивши роботу Управління ДСНС у Тернопільській області в 2013 році

 

Очільник Управління ДСНС генерал-майор служби цивільного захисту Євген Лукавий доповів про стан цивільного захисту та реагування підрозділів Управління на надзвичайні ситуації впродовж 2013 року, окреслив основні