Російські експерти: Україна найбідніша країна Європи

Україна опинилася на останньому місці в рейтингу європейських країн найбільших витрат на продукти харчування. Такого висновку дійшли експерти РІАРейтингу.

За їх даними, середньостатистична українська родина на прожиток витрачає більше половини своїх витрат. Багато в чому це обумовлено, перш за все, невисокими середніми доходами жителів країни.

При цьому 3,5% витрачають українці на алкоголь і тютюн, 2,5% на походи в ресторан і 2% на дозвілля. Варто зазначити, що в рейтингу Україна обігнала Молдову, Сербію і Албанію.

Водночас, на першому місці опинилися жителі Люксембурга, які витрачають на харчування 8,8% свого сімейного бюджету. На другому місці Великобританія з 9,1% сукупних витрат, замикає трійку багата Швейцарія з 9,6%.

Всі інші витрати здійснюються на дозвілля, подорожі, комунікації, хорошу медицину і освіту, техніку і одяг. Нагадаємо, Україна посіла 144 місце за рівнем корупції серед 177 держав світу в рейтингу, підготовленому глобальною антикорупційною неурядовою організацією Transparency International.