Сергій Надал нагородив кращих освітян Тернополя

Напередодні Дня працівників освіти, яке традиційно відзначають в Україні у першу неділю жовтня, очільник Тернополя Сергій Надал привітав освітян та вручив найкращим педагогічним працівникам міста подяки та відзнаки.

«Праця вчителя є найбільшим скарбом суспільства. Адже саме завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства до широкої дороги життя. Ви даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі. Ви – творці майбутнього нашої держави, її інтелекту, – наголошує Сергій Надал. – Як мовиться у стародавній народній мудрості: «Усюди цінність школи дорівнює цінності її вчителя». І сьогодні у складні часи реформування української освіти, всі представники влади мають забезпечити належний рівень фінансування праці вчителя, освітянина, поваги до цієї благородної професії. Це наш святий обов’язок перед Українською нацією, перед майбутнім держави».

Міський голова подякував усім тернопільським освітянам за непосильну працю на користь наших дітей задля майбутнього України та побажав міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння.