Сергія Нігояна пом’янули у Вірменській апостолівській церкві

Вірмени Дніпропетровська на вечірній молитві у Вірменській апостолівській церкві у четвер пом’янули загиблого в сутичках на Грушевського 20-річного Сергія Нігояна.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила голова вірменської громади Дніпропетровська Анаїда Арзуманова.

«Запалили свічки і вшанували пам’ять Сергія хвилиною мовчання. Ми всі вражені його загибеллю», – сказала Арзуманова.

За її словами, Дніпропетровська вірменська громада зібрала матеріальну допомогу родині Нігоян і подала офіційний запит на видачу тіла Сергія його родині в село Березнуватівка Солонянського району. Наразі батько хлопця оформлює у Києві необхідні документи для перевезення тіла сина додому. Поховають Сергія в рідному селі цими вихідними. «Ми допоможемо встановити гідний пам’ятник та ініціюватимемо назвати на честь Сергія вулицю в Березнуватівці», – зазначила голова вірменської громади.

Як повідомлялося, у ніч проти 22 січня під час заворушень на вулиці Грушевського в Києві загинув 20-річний Сергій Нігоян. У нього виявлені тілесні ушкодження від 2 проникаючих сліпих дробових поранень грудної клітки з ушкодженням легень і серця, а також непроникаюче поранення у скроню. В МВС запевнили, що правоохоронці не причетні до загибелі мітингувальників від вогнепальної зброї.

Родина Нігоян переїхала в Україну у 1992 році. Сергій народився вже в Україні, закінчив школу, в нього залишилися дружина і діти.