Що думають тернополяни про останні події в країні

Що думають тернополяни про євромайдан в столиці та останні події в країні. Наш репортер поцікавився прогулюючись вулицями міста.

Олена Ф (18 років) – студент

Я підтримую народ. Ми – єдиний народ тому мусимо бути разом. Радію, що всі вийшли в Тернополі.

Віктор М. (34 роки) -підприємець

Ми допомагаємо євромайдану в Тернополі продуктами, я овочі привожу. Хочеться вже нарешті, щоб мир настав і не було цих між нами розбіжностей. Я за порядок. Не їду в Київ бо там нема порядку. В максах хлопці бють міліцію, ті їх, ламають пам`ятники. Це, на мою думку, не правильно. Якщо ми всі разом вийшли на двір, то давайте не діяти такими ж методами, як діють злочинці. Показати владі треба новий стиль мирний і спокійний.

Олександр Ф (23 роки) – волонтер

Я не ходжу тепер на євромайдани. Я втомився. Ми з моїми друзями були на євромайдані в Тернополі, зі студентами. Ми були за Європу. Тепер це мені нагадує “войнушки”. А політичних осіб я взагалі не слухаю. Вони всі депутати. Вони не знають як народ живе. Слогани і заяви вже завчені на зубок, нічого нового немає.

Ярослава Н (33 роки) – домогосподарка

Чесно кажучи, я проходжу тут просто поряд. Я йду в магазин. Я люблю українців. Мені лиш не подобаються ті, хто закликає битися, барикади строїти. Це просто вони показують, що хочуть влади. А такі моменти мене особисто насторожують, бо була в нас вже одна революція. І були вже в нас чисті руки, які “нічого не крали”. Що ми отримали за 5-років? Нічого. Боюсь, що і цього разу може статися таке.